• Telefon: 0312 419 41 40
  • info@srcmedya.com.tr
  • Meşrutiyet Caddesi No:28 / 10 Kızılay Çankaya / Ankara

SRC Medya Kurumsal

Kurumsal


2010 Yılında Kurulan Şirketimiz 2018 Senesine Gelindiğinde İsmini SRC Medya Olarak Güncellemiştir.Yenilikçilik ve Kurumsallık İhtiyaçları Karşısında Şirketimiz Böyle Bir Karar Almıştır. Amacımız Müşteri Memnuniyetini Daha İleri Seviyelere Taşıyarak Büyümek ve Piyasa Ekonomisine Uygun Üst Düzey İşleri Başarılı Şekilde Uygulamaktır. Türkiye Genelinde Birçok Web ve Reklam Projelerine İmza Atan SRC Medya Bugüne Kadar 10 Bin Üzerinde Firmaya Çeşitli Alanlarda Web Sayfası ve Reklam Hizmeti Vermiştir.

Web Sayfası Tasarımı ve Google Reklam Alanında Uzman Kadrosu İle SRC Medya 7/24 Hizmetinizdedir.Projelerimiz Yönetim Panelli ve Tüm Mobil Cihazlara Uygun Olarak Tasarlanmaktadır.Tasarımlarımız Google ve Diğer Arama Motorlarına Uygun Olarak Kodlanmaktadır.

Ayrıca 360 Sanal Tur İle Mekanınızı Tek Tıkla Dünya Genelinde Gezinme İmkanı Sunuyoruz.

Google Reklam Alanında ve Seo Alanında Kurumsal Firmalara Hizmet Vermekteyiz.Arama Motoru Optimizasyonu İle Sitenizin Değerini Arttırarak Müşteri Portföyünüzü Genişletmenize Yardımcı Oluyoruz. Yandex,Bing ve Diğer Arama Motorlarına Yönelik Reklam Çalışmalarımız İle Size Çeşitli Olanaklarda Sunmaktayız.

SRC MEDYA YAZILIM TASARIM BİLGİSAYAR REKLAM SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ


Misyonumuz


İhtiyaç Duyulan Görselliği İstinaden Yüksek Kalitede Web Sayfaları Tasarlayarak Müşterilerimizin Dijital Dünyadaki İhtiyaçlarını Karşılayabilmek İçin Günbegün Çalışmaktayız. Bizimle Çalışan Tüm Müşterilerimizin Portföyünün Genişlemesi İçin Sürekli Çalışmalarımızın Sağlamasını Yapmaktayız.


Vizyonumuz


Gelişen Teknoloji Karşısında Ülkemizi Yeniliklerden Uzak Kalmaması Adına Çalışmalarımızı Gece Gündüz Sürdürmekteyiz. Dijital Dünyada Var Olmanın ve Ülke Ekonomisine Katkı Yapacak Girişimlerde Olmanın Heyecanını Yaşamaktayız.